CZEGO SZUKASZ?

AUKCJE PROMOWANE

AUKCJA DNIA
60 000 PLN
SCHMITZ CARGOBULL FIRANA
2 godziny
60 000PLN
SCHMITZ CARGOBULL FIRANA
2 godziny
2 600PLN
REDFOX QQI52P ZMYWARKA
2 godziny
82 500PLN
SCHMITZ CARGOBULL KURTYNOWA
2 godziny
65 000PLN
SCHMITZ CARGOBULL FIRANA
2 godziny

JAK TO DZIAŁA

NASI PARTNERZY

POMOC

FAQ

AKTUALNOŚCI

Nowy Ford Bronco – legenda powraca po wielu latach

Wielki powrót amerykańskiej ikony stał się faktem. Po 24 latach rynkowej nieobecności do oferty Forda powraca model Bronco. Wnosi on powiew świeżości do klasy terenówek i ma być dostępny w aż trzech odsłonach.

Bezdotykowe ekrany w samochodach – przyszłość motoryzacji

Koncern Jaguar Land Rover opracował prawdziwą technologię przyszłości. Przedstawiciele firmy twierdzą, że to właśnie bezdotykowe ekrany stanowić będą przyszłość motoryzacji. Zwłaszcza po zmianach wywołanych pandemią koronawirusa.

Stellantis – nowy koncern powstały w wyniku fuzji FCA i PSA

W wyniku fuzji koncernów PSA i FCA powstanie nowa firma o nazwie Stellantis. Wyjaśniamy, co warto wiedzieć o nowym koncernie.

INFORMACJE

AUKCJE POLEASINGOWE

Okazyjny zakup sprawdzonych pojazdów i sprzętu nigdy nie był tak prosty

Jak bezpiecznie i korzystnie zakupić sprawdzone samochody, maszyny albo specjalistyczny sprzęt? Rozwiązaniem są aukcje poleasingowe. Na naszym portalu mogą Państwo wziąć udział w aukcjach przedsiębiorstw leasingowych, banków i innych podmiotów dysponujących flotami samochodowymi. Aukcja poleasingowa to możliwość zakupu sprawnego technicznie, markowego sprzętu o stosunkowo niewielkim zużyciu w bardzo korzystnej cenie. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że wzięcie udziału w naszych aukcjach jest bardzo proste. Zaraz po zarejestrowaniu się w naszym serwisie poleasingowe.pl mogą Państwo wziąć udział w licytacji. Każdy wystawiony na aukcji przedmiot jest opisany przez biegłego rzeczoznawcę. Gwarantujemy ceny odpowiadające stanowi technicznemu oferowanych przedmiotów.

SPRZĘT POWINDYKACYJNY I POLEASINGOWY

Bezpieczny zakup

Nie od dziś wiadomo, że oferty na sprawny sprzęt powindykacyjny albo szeroko pojęty sprzęt poleasingowy (samochody, maszyny, narzędzia itd.) cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców. Łatwo można ten fakt wytłumaczyć - sprzęt poleasingowy i powindykacyjny oferowany jest stosunkowo tanio. Zakup używanych środków trwałych to sposób na oszczędności. Jeśli zdecydują się Państwo kupić sprzęt poleasingowy lub powindykacyjny za pośrednictwem naszego serwisu, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Sam proces sprzedaży jest w pełni transparenty, każdy wystawiony na aukcje przedmiot jest opisany przez biegłego rzeczoznawcę. Nie ma zatem żadnych wątpliwości co do jego faktycznego stanu technicznego.

LICYTACJE NA NASZYM PORTALU

Co można kupić?

Licytacje zasobów poleasingowych stanowią możliwość zakupu sprawnego sprzętu, maszyn, narzędzi oraz pojazdów różnego typu w korzystnej cenie, co powoduje, że takimi ofertami interesuje się wiele podmiotów. Serwis poleasingowe.pl powstał, aby ułatwić Państwu bezpieczny zakup wszelkiego typu zasobów poleasingowych, powindykacyjnych oraz samochodów poflotowych. Na naszym portalu dostępne są oferty samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, maszyn budowlanych, przyczep, naczep, maszyn rolniczych, sprzętu poligraficznego, medycznego itd. Licytacja może być prowadzona manualnie oraz z tzw. agentem. W pierwszym przypadku każde podbicie ceny wiąże się z koniecznością ręcznego wpisania ceny, w drugim tzw. agent przelicytowuje konkurencję aż do ustalonej przez Państwa ceny maksymalnej.