WIDEOINSPEKCJA - przedmioty na wyciągniecie ręki

Zobacz samochód lub inny przedmiot bez wychodzenia z domu!

UMÓW SIĘ
Krok 1
Wypełnij formularz
1
Krok 2
Opłać usługę
2
Krok 3
Pracownik umówi się na wideospotkanie
3
ZOBACZ FILM
SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA
Włącz dźwięk
Wyłącz dźwięk

ŻADEN SZCZEGÓŁ NIE ZOSTANIE POMINIĘTY

Odległość przestaje mieć znaczenie!

Nie trać czasu na dojazd! Wideooględziny przeprowadzisz wygodnie z domu!
Pracownik bez pośpiechu i z należytą dokładnością pokaże stan techniczny i wizualny pojazdu.
Nie musisz wierzyć nam na słowo i kupować w ciemno! Skorzystaj z możliwości oględzin w dowolnym zakresie przed zalicytowaniem pojazdu.

TO PROSTE I WYGODNE!

Wystarczy komunikator

Jedynym warunkiem skorzystania z usługi Wideoinspekcji jest używanie urządzenia elektronicznego posiadającego dostęp do Internetu oraz wyposażonego w jedną z następujących aplikacji internetowych pozwalających na transmisję wideo:

  • WhatsApp
  • Facebook Messenger
  • Viber

Wygoda i bezpieczeństwo

Teraz nie musisz wychodzić z domu, by przeprowadzić oględziny pojazdu na własną rękę. Umów się z naszym pracownikiem na wideooględziny - na ekranie swojego komputera lub smartfona będziesz mógł wskazać, które elementy pojazdu chcesz sprawdzić oraz jakie miejsca skontrolować. Oszczędź sobie nerwów!

Wideoinspekcja

Teraz jedynie za:

120 zł
61,50 zł
(brutto)
KUP TERAZ

Wypełnij formularz i zapłać

Hej! Videoinspekcja to fajna rzecz, jednak jest możliwa dla wybranych przedmiotów. Aby z niej skorzystać wejdź na stronę przedmiotu i kliknij ikonkę z napisem "Video inspekcja" - przekieruje Cię do strony z aktywnym formularzem. Jeśli jej nie nie ma - oznacza to, że dla tego przedmiotu nie jest ona możliwa. To nic takiego - wtedy możesz skorzystać z oględzin firmy zewnętrznej.
Regulamin usługi: Kliknij tutaj

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych przez Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, w celu odpowiedzi na złożone przeze mnie pytania przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod tym adresem: https://poleasingowe.pl/files/rodo/informacje_przetwarzanie_danych_osobowych_f_kontakt.pdf


Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, stanowi jednak warunek udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwość ich poprawiania oraz uprawnienie do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod tym adresem: rodo@ecr.com.pl


Zgoda na e-marketing

Niniejszym wyrażam zgodą na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem e-mail na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).


Niniejszym wyrażam zgodą na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).